Beskrivelse
Peerless-AV SmartMount DS-VW655-2X2 – Beslag – for 2×2 videovæg – sort pulverlakeret – skærmstørrelse: 46″-55″ – monteringsgrænseflade: op til 600 x 400 mm – vægmonterbar
Peerless-AV SmartMount DS-VW655-2X2 – Beslag – for 2×2 videovæg – sort pulverlakeret – skærmstørrelse: 46″-55″ – monteringsgrænseflade: op til 600 x 400 mm – vægmonterbar
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV SmartMount DS-VW655-2X2 beslag – for 2×2 videovæg – sort pulverlakeret |
| Produkttype | Beslag – vægmonterbar |
| Dimensioner (B x D x H) | 199.1 cm x 5.9 cm x 104.4 cm |
| Justeringer | Vandret |
| Anbefalet brug | 2×2 videovæg |
| Anbefaltet Display Størrelse | 46"-55" |
| VESA-monteringsinterface | Op til 600 x 400 mm |
| Maks. byrdevægt | 272 kg |
| Farve | Sort pulverlakeret |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.