Beskrivelse
Peerless SmartMount Supreme Full Service Video Wall Mount – Beslag – for videovæg – sort – skærmstørrelse: 46″-60″ – vægmonterbar
Peerless SmartMount Supreme Full Service Video Wall Mount – Beslag – for videovæg – sort – skærmstørrelse: 46″-60″ – vægmonterbar
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless SmartMount Supreme Full Service Video Wall Mount beslag – for videovæg – sort |
| Produkttype | Beslag – vægmonterbar |
| Dimensioner (B x D x H) | 54 cm x 54 cm x 9.9 cm |
| Vægt | 11.4 kg |
| Anbefalet brug | Videovæg |
| Anbefaltet Display Størrelse | 46"-60" |
| VESA-monteringsinterface | 200 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm, 300 x 300 mm |
| Maks. byrdevægt | 56.8 kg |
| Farve | Sort |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.