Beskrivelse
Peerless-AV SmartMount DS-VW765-LQR – Monteringssæt (vægmontering) – for videovæg – sort pulverlakeret – skærmstørrelse: 46″-65″ – vægmonterbar – for LG 47LV35A, 49VL5B, 49VM5C, 55LV35A, 55LV75A, 55LV77A, 55VH7B, 55VM5B
Peerless-AV SmartMount DS-VW765-LQR – Monteringssæt (vægmontering) – for videovæg – sort pulverlakeret – skærmstørrelse: 46″-65″ – vægmonterbar – for LG 47LV35A, 49VL5B, 49VM5C, 55LV35A, 55LV75A, 55LV77A, 55VH7B, 55VM5B
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV SmartMount DS-VW765-LQR monteringssæt – for videovæg – sort pulverlakeret |
| Produkttype | Monteringssæt – vægmonterbar |
| Monteringskomponenter | Vægmontering |
| Dimensioner (B x D x H) | 90.4 cm 54.3 cm |
| Justerbar dybde | 7.8-47.2 cm |
| Justeringer | Hæld |
| Vægt | 15.9 kg |
| Anbefalet brug | Videovæg |
| Anbefaltet Display Størrelse | 46"-65" |
| VESA-monteringsinterface | 200 x 200 mm, op til 700 x 400 mm |
| Maks. byrdevægt | 56.8 kg |
| Farve | Sort pulverlakeret |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
| Designet for | LG 47LV35A, 49VL5B, 49VM5C, 55LV35A, 55LV75A, 55LV77A, 55VH7B, 55VM5B |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.