Beskrivelse
Peerless-AV Portrait Back-to-Back Kiosk KIPC2542B-S-EUK – Stativ – for 2 digital skiltning LCD-paneler – låsbar – stål – sølv – skærmstørrelse: 42″ – gulvstående
Peerless-AV Portrait Back-to-Back Kiosk KIPC2542B-S-EUK – Stativ – for 2 digital skiltning LCD-paneler – låsbar – stål – sølv – skærmstørrelse: 42″ – gulvstående
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV Portrait Back-to-Back Kiosk KIPC2542B-S-EUK stativ – for 2 digital skiltning LCD-paneler – sølv |
| Produkttype | Stativ – gulvstående – låsbar |
| Integrerede enheder | To termostatisk kontrollerede blæsere |
| Dimensioner (B x D x H) | 71.1 cm x 45.7 cm x 183.4 cm |
| Anbefalet brug | 2 digital skiltning LCD-paneler |
| Anbefaltet Display Størrelse | 42" |
| Maks. byrdevægt | 113 kg |
| Materiale | Stål |
| Farve | Sølv |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.