Beskrivelse
Peerless-AV One-Sided Ultra Stretch Portrait Kiosk KIP586-1LG-EUK – Stativ – for LCD display – sort højglans – skærmstørrelse: 86″ – monteringsgrænseflade: 600 x 200 mm – gulvstående
Peerless-AV One-Sided Ultra Stretch Portrait Kiosk KIP586-1LG-EUK – Stativ – for LCD display – sort højglans – skærmstørrelse: 86″ – monteringsgrænseflade: 600 x 200 mm – gulvstående
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV One-Sided Ultra Stretch Portrait Kiosk KIP586-1LG-EUK stativ – for LCD display – sort højglans |
| Produkttype | Stativ – gulvstående |
| Dimensioner (B x D x H) | 66 cm x 230.6 cm x 57.1 cm |
| Vægt | 65.3 kg |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Anbefaltet Display Størrelse | 86" |
| VESA-monteringsinterface | 600 x 200 mm |
| Maks. byrdevægt | 20 kg |
| Farve | Sort højglans |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.