Beskrivelse
Peerless-AV Landscape Kiosk KILH555-EUK – Stativ – for LCD display – låsbar – sort højglans – skærmstørrelse: 55″ – monteringsgrænseflade: 700 x 400 mm – gulvstående
Peerless-AV Landscape Kiosk KILH555-EUK – Stativ – for LCD display – låsbar – sort højglans – skærmstørrelse: 55″ – monteringsgrænseflade: 700 x 400 mm – gulvstående
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV Landscape Kiosk KILH555-EUK stativ – for LCD display – sort højglans |
| Produkttype | Stativ – gulvstående – låsbar |
| Integrerede enheder | 6 udgangsstrømstrip |
| Dimensioner (B x D x H) | 133.2 cm x 47 cm x 142.6 cm |
| Vægt | 62 kg |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Anbefaltet Display Størrelse | 55" |
| VESA-monteringsinterface | 700 x 400 mm |
| Maks. byrdevægt | 34 kg |
| Farve | Sort højglans |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.