Beskrivelse
Peerless SmartMount Universal Flat Wall Mount SF680P – Monteringssæt (vægplade, fastgørelsesadapter) – for fladt panel – stål, epoxyharpiks – sort – skærmstørrelse: 60″-95″ – monteringsgrænseflade: 1100 x 650 mm
Peerless SmartMount Universal Flat Wall Mount SF680P – Monteringssæt (vægplade, fastgørelsesadapter) – for fladt panel – stål, epoxyharpiks – sort – skærmstørrelse: 60″-95″ – monteringsgrænseflade: 1100 x 650 mm
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless SmartMount Universal Flat Wall Mount SF680P monteringssæt – for fladt panel – sort |
| Produkttype | Monteringssæt |
| Monteringskomponenter | Vægplade, fastgørelsesadapter |
| Dimensioner (B x D x H) | 116.2 cm x 5 cm x 76.8 cm |
| Vægt | 6.1 kg |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Anbefaltet Display Størrelse | 60"-95" |
| VESA-monteringsinterface | 1100 x 650 mm |
| Maks. byrdevægt | 158.8 kg |
| Materiale | Stål, epoxyharpiks |
| Farve | Sort |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.