Beskrivelse
Peerless SmartMount Universal Flat Panel TV Cart SR560M – Vogn med hjul – for fladt panel – sort – skærmstørrelse: 32″-75″ – monteringsgrænseflade: 600 x 400 mm
Peerless SmartMount Universal Flat Panel TV Cart SR560M – Vogn med hjul – for fladt panel – sort – skærmstørrelse: 32″-75″ – monteringsgrænseflade: 600 x 400 mm
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless SmartMount Universal Flat Panel TV Cart SR560M vogn med hjul – for fladt panel – sort |
| Produkttype | Vogn med hjul |
| Dimensioner (B x D x H) | 88.8 cm x 73.7 cm x 173.6 cm |
| Hældning | -5° |
| Rotation | 360° |
| Vægt | 30 kg |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Anbefaltet Display Størrelse | 32"-75" |
| VESA-monteringsinterface | 600 x 400 mm |
| Maks. byrdevægt | 68.2 kg |
| Farve | Sort |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.