Beskrivelse
Peerless SmartMount Universal Tilt Wall Mount ST630P – Monteringssæt (adapterplade, tiltbar vægmontering) – for LCD display – sort – skærmstørrelse: 10″-29″ – vægmonterbar
Peerless SmartMount Universal Tilt Wall Mount ST630P – Monteringssæt (adapterplade, tiltbar vægmontering) – for LCD display – sort – skærmstørrelse: 10″-29″ – vægmonterbar
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless SmartMount Universal Tilt Wall Mount ST630P monteringssæt – for LCD display – sort |
| Produkttype | Monteringssæt – vægmonterbar |
| Monteringskomponenter | Adapterplade, tiltbar vægmontering |
| Dimensioner (B x D x H) | 15.9 cm x 15.9 cm x 3.8 cm |
| Justeringer | Hæld |
| Vægt | 1 kg |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Anbefaltet Display Størrelse | 10"-29" |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Maks. byrdevægt | 36.3 kg |
| Farve | Sort |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.