Beskrivelse
Peerless-AV CMAL – Komponenter til montering (remme, 2 beslag) – for LCD display – sort – kolonne
Peerless-AV CMAL – Komponenter til montering (remme, 2 beslag) – for LCD display – sort – kolonne
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV CMAL komponenter til montering – for LCD display – sort |
| Produkttype | Komponenter til montering – kolonne |
| Monteringskomponenter | Remme, 2 beslag |
| Dimensioner (B x D x H) | 86.8 cm x 27.4 cm x 80.3 cm |
| Vægt | 5.9 kg |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Maks. byrdevægt | 102 kg |
| Farve | Sort |
| Pakkeindhold | Monteringshardware |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.