Beskrivelse
Peerless SmartMount Universal Tilt Wall Mount ST660P – Monteringssæt (fastgøringsanordninger, beslag, tiltbar vægplade) – for fladt panel – sort – skærmstørrelse: 39″-80″ – monteringsgrænseflade: op til 824 x 405 mm – vægmonterbar
Peerless SmartMount Universal Tilt Wall Mount ST660P – Monteringssæt (fastgøringsanordninger, beslag, tiltbar vægplade) – for fladt panel – sort – skærmstørrelse: 39″-80″ – monteringsgrænseflade: op til 824 x 405 mm – vægmonterbar
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless SmartMount Universal Tilt Wall Mount ST660P monteringssæt – for fladt panel – sort |
| Produkttype | Monteringssæt – vægmonterbar |
| Monteringskomponenter | Fastgøringsanordninger, beslag, tiltbar vægplade |
| Dimensioner (B x D x H) | 76.6 cm x 7.3 cm x 45.7 cm |
| Justeringer | Hæld |
| Vægt | 4.67 kg |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Anbefaltet Display Størrelse | 39"-80" |
| VESA-monteringsinterface | Op til 824 x 405 mm |
| Maks. byrdevægt | 90.7 kg |
| Farve | Sort |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.