Beskrivelse
Peerless Slimline Universal Ultra-Thin Flat Wall Mount SUF640P – Monteringssæt (vægplade, fastgørelsesadapter) – for fladt panel – koldvalset stål – højglanssort – skærmstørrelse: 37″-50″
Peerless Slimline Universal Ultra-Thin Flat Wall Mount SUF640P – Monteringssæt (vægplade, fastgørelsesadapter) – for fladt panel – koldvalset stål – højglanssort – skærmstørrelse: 37″-50″
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless Slimline Universal Ultra-Thin Flat Wall Mount SUF640P monteringssæt – for fladt panel – højglanssort |
| Produkttype | Monteringssæt |
| Monteringskomponenter | Vægplade, fastgørelsesadapter |
| Dimensioner (B x D x H) | 52.6 cm x 1 cm x 40.9 cm |
| Vægt | 1.52 kg |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Anbefaltet Display Størrelse | 37"-50" |
| Maks Montering Mønster Størrelse | 450 x 402 mm |
| Maks. byrdevægt | 68 kg |
| Materiale | Koldvalset stål |
| Farve | Højglanssort |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.