Beskrivelse
Peerless-AV Xtreme High Bright XHB5541-EUK – 55″ Diagonal klasse (54.6″ til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay – digital skiltning udendørs – fuld sol – 1080p 1920 x 1080 – Direct LED – sort
Peerless-AV Xtreme High Bright XHB5541-EUK – 55″ Diagonal klasse (54.6″ til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay – digital skiltning udendørs – fuld sol – 1080p 1920 x 1080 – Direct LED – sort
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV Xtreme High Bright XHB5541-EUK 55" Klasse (54.6" til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay – Full HD – udendørs – for digital skiltning |
| Produkttype | LED-bagbelyst LCD fladt paneldisplay – udendørs |
| Diagonal klasse | 55" |
| Diagonal størrelse | 54.6" |
| Kommercielt brug | Ja – digital skiltning |
| Soleksponering | Fuld sol |
| Farve | Sort |
| Opløsning | 1920 x 1080 |
| Display Format | 1080p |
| Frame Rate og forbedringsteknologi | 60 Hz Refresh Rate |
| Video Grænseflade | Komposit, HDMI |
| HDMI Port Antal | 2 porte |
| PC grænseflade | HDMI |
| LCD-baggrundsbelysningsteknik | Direct LED |
| Billedformatforhold | 16:9 |
| Kommercielle funktioner | Brightness Scheduling, Email Alerting, Auto Source Mode |
| Billedforbedringer | 72 % Color Gamut NTSC, Pixel Shift, Dagslys læsbar |
| USB | Ja |
| Udstyr inkluderet | Fjernstyring, IR forlænger, 3 mm hexnøgle, kabelbånd |
| Spænding | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug ved drift | 199.3 Watt |
| Strømforbrugs-stand by | 0.5 Watt |
| Dimensioner (B x D x H) | 127.18 cm x 9.96 cm x 74.24 cm |
| Vægt | 47.4 kg |
| Producentgaranti | 2 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.