Beskrivelse
Peerless-AV Smart City Kiosk – 55″ Diagonal klasse (54.6″ til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay – digital skiltning udendørs – 1080p 1920 x 1080 – sølv
Peerless-AV Smart City Kiosk – 55″ Diagonal klasse (54.6″ til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay – digital skiltning udendørs – 1080p 1920 x 1080 – sølv
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV Smart City Kiosk 55" Klasse (54.6" til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay – Full HD – udendørs – for digital skiltning |
| Produkttype | LED-bagbelyst LCD fladt paneldisplay – udendørs |
| Diagonal klasse | 55" |
| Diagonal størrelse | 54.6" |
| Kommercielt brug | Ja – digital skiltning |
| Farve | Sølv |
| Opløsning | 1920 x 1080 |
| Display Format | 1080p |
| Frame Rate og forbedringsteknologi | 60 Hz Refresh Rate |
| Video Grænseflade | Komposit, HDMI |
| HDMI Port Antal | 2 porte |
| Konnektivitet | LAN |
| PC grænseflade | DisplayPort |
| LCD-baggrundsbelysningsteknik | LED baglys |
| Billedformatforhold | 16:9 |
| Tv-tuner | Ingen radio |
| Kommercielle funktioner | Auto Source Switching, IP Control, advarselsmonitorering |
| Billedforbedringer | Pixel Shift, 72 % Color Gamut NTSC |
| USB | Ja |
| Udstyr inkluderet | Monteringshardware |
| Spænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensioner (B x D x H) | 89.9 cm x 21.6 cm x 209.1 cm |
| Vægt | 162 kg |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.