Beskrivelse
AVpro Edge – Video/audio/netværkskontakt – 18 Gbps, Matrix – 16 x 16 – 16 x HDMI + 16 x HDMI – monterbar på stativ
AVpro Edge – Video/audio/netværkskontakt – 18 Gbps, Matrix – 16 x 16 – 16 x HDMI + 16 x HDMI – monterbar på stativ
| Producer | AVP |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | AVpro Edge – video/audio/netværkskontakt – 18 Gbps, Matrix – 16 x 16 – monterbar på stativ |
| Enhedstype | Video/audio/netværkskontakt – 16 x 16 |
| Pakningstype | Monterbar på stativ 1U |
| Undertype | HDMI |
| Porte | 16 x HDMI + 16 x HDMI |
| Præstation | Båndbredde: 18 Gbps |
| Egenskaber | 4K60 Hz support, 4:4:4 chroma subsampling-support, 12-bit Deep Color-support, 10-bit Deep Color-support, Dolby Vision HDR support, HDR10+ support, HLG support, nedskalering, EDID Management, YUV 4:4:4, 4:2:0 chroma subsampling-support, 4:2:2 chroma subsampling-support, 16-bit Deep Color-support, PCM, LPCM 5.1 support, LPCM 7.1 support, Dolby Digital-support, DTS Digital Surround 5.1 support, Dolby Digital Plus support, Dolby TrueHD support, DTS-HD Master Audio support, Dolby Atmos support, DTS:X support |
| Effekt | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensioner (B x D x H) | 44.133 cm x 26.035 cm x 5.08 cm |
| Vægt | 5 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.