Beskrivelse
AVpro Edge – Video/audio/netværkskontakt – 18 Gbps – 4 x 4 – 8 x HDMI – desktop, monterbar på stativ
AVpro Edge – Video/audio/netværkskontakt – 18 Gbps – 4 x 4 – 8 x HDMI – desktop, monterbar på stativ
| Producer | AVP |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | AVpro Edge – video/audio/netværkskontakt – 18 Gbps – 4 x 4 – monterbar på stativ |
| Enhedstype | Video/audio/netværkskontakt – 4 x 4 |
| Pakningstype | Monterbar på stativ 1U |
| Undertype | HDMI / HDBaseT |
| Porte | 8 x HDMI |
| Præstation | Båndbredde: 18 Gbps, Lydoutput synkroniseringsforsinkelse: up to 630 ms |
| Egenskaber | 4K60 Hz support, 4:4:4 chroma subsampling-support, 12-bit Deep Color-support, HDR10 support, EDID Management, skaleringsfunktion, Dolby Vision HDR support, HLG support, HDR10+ support, 10-bit Deep Color-support, YUV 4:4:4, 4:2:0 chroma subsampling-support, 4:2:2 chroma subsampling-support, 16-bit Deep Color-support, PCM, LPCM 5.1 support, LPCM 7.1 support, Dolby Digital-support, DTS Digital Surround 5.1 support, Dolby Digital Plus support, Dolby TrueHD support, DTS-HD Master Audio support, Dolby Atmos support |
| Overensstemmelsesstandarder | HDCP 2.3 |
| Effekt | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensioner (B x D x H) | 44.45 cm x 22.543 cm x 4.45 cm |
| Vægt | 2.81 kg |
| Producentgaranti | 10-års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.