Beskrivelse
AVpro Edge – Video-/audioswitch – 4 x HDMI + 4 x HDMI – monterbar på stativ – PoH
AVpro Edge – Video-/audioswitch – 4 x HDMI + 4 x HDMI – monterbar på stativ – PoH
| Producer | AVP |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | AVpro Edge – video-/audioswitch – monterbar på stativ |
| Enhedstype | Video-/audioswitch |
| Pakningstype | Monterbar på stativ 1U |
| Undertype | HDMI |
| Porte | 4 x HDMI + 4 x HDMI |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoH |
| Præstation | Båndbredde: 18 Gbps |
| Egenskaber | HDBaseT-teknologi, skaleringsfunktion, 12-bit Deep Color-support, LPCM 7.1 support, Dolby TrueHD support, Dolby Digital Plus support, DTS-HD Master Audio support, EDID Management, 16-bit Deep Color-support, LPCM 5.1 support, Dolby Atmos support, DTS:X support, DTS Digital Surround 5.1 support, Dolby Digital-support, HDR10 support, Dolby Vision HDR support, HDR10+ support, audio de-embedding, HLG support, 4:4:4 chroma subsampling-support, indbygget testmønstergenerator, 4:2:0 chroma subsampling-support, 4:2:2 chroma subsampling-support |
| Overensstemmelsesstandarder | HDCP 2.2 |
| Effekt | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensioner (B x D x H) | 44.133 cm x 25.6 cm x 5.08 cm |
| Vægt | 3.4 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.