Beskrivelse
AVpro Edge MXnet AC-MXNET-10G-TCVR – Transceiver – 10GbE, 10Gb Fibre Channel, HDBaseT – over CAT 6a – USB – op til 20 km
AVpro Edge MXnet AC-MXNET-10G-TCVR – Transceiver – 10GbE, 10Gb Fibre Channel, HDBaseT – over CAT 6a – USB – op til 20 km
| Producer | AVP |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | AVpro Edge MXnet AC-MXNET-10G-TCVR – transceiver – 10GbE, 10Gb Fibre Channel, HDBaseT |
| Enhedstype | Transceiver – USB |
| Model | Ekstern |
| Dataoverførselshastighed | 18 Gbps |
| Dataforbindelsesprotokol | 10GbE, 10Gb Fibre Channel, HDBaseT |
| Transmissionsmedie | CAT 6a |
| Maks. overføringsafstand | 20 km |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE |
| Effekt | AC 120-240 V |
| Dimensioner (B x D x H) | 21.5 cm x 14 cm x 2.5 cm |
| Vægt | 800 g |
| Producentgaranti | 10-års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.