Beskrivelse
Magenta Research MG-DA-618 – Video-/audiosplitter – 8 x HDMI – desktop
Bestillingsvare
Magenta Research MG-DA-618 – Video-/audiosplitter – 8 x HDMI – desktop
| Producer | TVO |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Magenta Research MG-DA-618 – video-/audiosplitter – 8 porte |
| Enhedstype | Video-/audiosplitter – 8 porte |
| Undertype | HDMI |
| Porte | 8 x HDMI |
| Præstation | Båndbredde: 18 Gbps |
| Egenskaber | HDCP kompatibel, indbygget DIP switch, 4K opløsningssupport, 7,1 kanals audiosupport, 3D Pass-Through, CEC-gennemløb, EDID Management, HDR-support, nedskalering |
| Overensstemmelsesstandarder | HDCP 1.4, HDCP 2.2 |
| Effekt | AC 120/230 V |
| Dimensioner (B x D x H) | 26 cm x 7 cm x 2 cm |
| Vægt | 500 g |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.