Beskrivelse
Magenta – HDMI-kabel – TAA-kompatibel – HDMI han til HDMI han – 60 m – hybrid kobber/fibertoptik – sort – plenum, Active Optical Cable (AOC), 4K60 Hz support
Bestillingsvare
Magenta – HDMI-kabel – TAA-kompatibel – HDMI han til HDMI han – 60 m – hybrid kobber/fibertoptik – sort – plenum, Active Optical Cable (AOC), 4K60 Hz support
| Producer | TVO |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Magenta HDMI-kabel – TAA-kompatibel – 60 m |
| Kabel | HDMI-kabel |
| Teknologi | Hybrid kobber/fibertoptik |
| TAA kompatibel | Ja |
| Kabel længde | 60 m |
| Farve | Sort |
| Forbindelsesled | HDMI – han |
| Stikforbindelse (anden ende) | HDMI – han |
| Overensstemmelsesstandarder | OM3 |
| Egenskaber | Plenum, Active Optical Cable (AOC), 4K60 Hz support |
| Producentgaranti | 1 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.