Beskrivelse
Magenta HD-One MG-CT-612 Ultra-thin PoH Receiver – Video/audio/infrarød/seriel forlænger – modtager – HDBaseT – op til 70 m
Magenta HD-One MG-CT-612 Ultra-thin PoH Receiver – Video/audio/infrarød/seriel forlænger – modtager – HDBaseT – op til 70 m
| Producer | TVO |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Magenta HD-One MG-CT-612 Ultra-thin PoH Receiver – video/audio/infrarød/seriel forlænger – HDBaseT |
| Enhedstype | Video/audio/infrarød/seriel forlænger (modtager) |
| Model | Ekstern |
| Dataforbindelsesprotokol | HDBaseT |
| Maks. overføringsafstand | 70 m |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoH |
| Dimensioner (B x D x H) | 11.5 cm x 10.9 cm x 1.62 cm |
| Vægt | 196 g |
| Producentgaranti | 3 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.