Beskrivelse
Panasonic ET-D3LEW300 – Zoomobjektiv – 16.4 mm – 19.6 mm – f/2.5
Panasonic ET-D3LEW300 – Zoomobjektiv – 16.4 mm – 19.6 mm – f/2.5
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic ET-D3LEW300 – zoomobjektiv – 16.4 mm – 19.6 mm |
| Objektivsystem | Zoomobjektiv |
| Beregnet til | Projektor |
| Blændeåbning | F/2.5 |
| Brændvidde | 16.4 mm – 19.6 mm |
| Fokusindstilling | Motoriseret |
| Specielle funktioner | Zoom |
| Vægt | 8 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.