Beskrivelse
Panasonic ET-DLE170 – Zoomobjektiv – 25.6 mm – 35.7 mm – f/1.7-1.9 – for PT-DW830, DZ780, RCQ80, RW930, RX110, RZ120, RZ690, RZ790, RZ870, RZ890, RZ970, RZ990
Panasonic ET-DLE170 – Zoomobjektiv – 25.6 mm – 35.7 mm – f/1.7-1.9 – for PT-DW830, DZ780, RCQ80, RW930, RX110, RZ120, RZ690, RZ790, RZ870, RZ890, RZ970, RZ990
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic ET-DLE170 – zoomobjektiv – 25.6 mm – 35.7 mm |
| Objektivsystem | Zoomobjektiv |
| Beregnet til | Projektor |
| Blændeåbning | F/1.7-1.9 |
| Brændvidde | 25.6 mm – 35.7 mm |
| Optisk zoom | 1.4 x |
| Fokusindstilling | Motoriseret |
| Specielle funktioner | Zoom |
| Længde | 16.6 cm |
| Vægt | 900 g |
| Designet for | PT-DW750, DW830, DW8300, DX100, DX820, DZ780, DZ870, DZ8700, RCQ80, RW630, RW930, RX110, RZ120, RZ670, RZ690, RZ790, RZ870, RZ890, RZ970, RZ990 |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.