Beskrivelse
Panasonic ET-C1W400 – Zoomobjektiv – 12.1 mm – 16.9 mm – f/1.94-2.39 – for PT-REQ10, PT-REQ12, PT-REQ80
Panasonic ET-C1W400 – Zoomobjektiv – 12.1 mm – 16.9 mm – f/1.94-2.39 – for PT-REQ10, PT-REQ12, PT-REQ80
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic ET-C1W400 – zoomobjektiv – 12.1 mm – 16.9 mm |
| Objektivsystem | Zoomobjektiv |
| Beregnet til | Projektor |
| Blændeåbning | F/1.94-2.39 |
| Brændvidde | 12.1 mm – 16.9 mm |
| Specielle funktioner | Zoom |
| Længde | 23.9 cm |
| Vægt | 2.4 kg |
| Designet for | PT-REQ10, PT-REQ12, PT-REQ80 |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.