Beskrivelse
Panasonic ET-D3LEF70 – Fiskeøje objektiv – 9 mm – f/2.5 – for PT-RQ32KEJ, RQ32KU, RQ35KU, RS20KU, RS30K, RS30KEJ, RS30KU, RZ21KU, RZ31KEJ, RZ31KU
Panasonic ET-D3LEF70 – Fiskeøje objektiv – 9 mm – f/2.5 – for PT-RQ32KEJ, RQ32KU, RQ35KU, RS20KU, RS30K, RS30KEJ, RS30KU, RZ21KU, RZ31KEJ, RZ31KU
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic ET-D3LEF70 – fiskeøje objektiv – 9 mm |
| Objektivsystem | Fiskeøje objektiv |
| Beregnet til | Projektor |
| Blændeåbning | F/2.5 |
| Brændvidde | 9 mm |
| Fokusindstilling | Motoriseret |
| Specielle funktioner | Fiskeøje |
| Længde | 52.9 cm |
| Vægt | 7.1 kg |
| Designet for | PT-RQ32KEJ, RQ32KU, RQ35KU, RS20KU, RS30K, RS30KEJ, RS30KU, RZ21KU, RZ31KEJ, RZ31KU |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.