Beskrivelse
Panasonic ET-C1U200 – Ultrakort kasteobjektiv – fast brændvidde – 6.48 mm – f/2.0
Panasonic ET-C1U200 – Ultrakort kasteobjektiv – fast brændvidde – 6.48 mm – f/2.0
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic ET-C1U200 – ultrakort kasteobjektiv – 6.48 mm |
| Objektivsystem | Ultrakort kasteobjektiv |
| CCTV | Fast brændvidde |
| Beregnet til | Projektor |
| Blændeåbning | F/2.0 |
| Brændvidde | 6.48 mm |
| Vægt | 2.2 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.