Beskrivelse
Panasonic ET-DLE060 – Kort-kast zoomobjektiv – 9.16 mm – 12.1 mm – f/1.85-2.34 – for PT-DX100, DZ780, RCQ10, RCQ80, RZ120, RZ690, RZ770, RZ790, RZ870, RZ890, RZ970, RZ990
Panasonic ET-DLE060 – Kort-kast zoomobjektiv – 9.16 mm – 12.1 mm – f/1.85-2.34 – for PT-DX100, DZ780, RCQ10, RCQ80, RZ120, RZ690, RZ770, RZ790, RZ870, RZ890, RZ970, RZ990
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic ET-DLE060 – kort-kast zoomobjektiv – 9.16 mm – 12.1 mm |
| Objektivsystem | Kort-kast zoomobjektiv |
| Beregnet til | Projektor |
| Blændeåbning | F/1.85-2.34 |
| Brændvidde | 9.16 mm – 12.1 mm |
| Optisk zoom | 1.3 x |
| Fokusindstilling | Motoriseret |
| Specielle funktioner | Vidvinkel, zoom |
| Længde | 22.5 cm |
| Vægt | 1.3 kg |
| Designet for | PT-DW750, DW830, DW8300, DX100, DX820, DZ780, DZ870, DZ8700, RCQ10, RCQ80, RW620, RW730, RW930, RX110, RZ120, RZ660, RZ690, RZ770, RZ790, RZ870, RZ890, RZ970, RZ990 |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.