Beskrivelse
Panasonic ET-D3LET80 – Lang-kast zoomobjektiv – 154 mm – 289 mm – f/2.5-2.7 – for PT-RQ32, RQ35, RS20, RS30, RZ21, RZ31, RZ34
Panasonic ET-D3LET80 – Lang-kast zoomobjektiv – 154 mm – 289 mm – f/2.5-2.7 – for PT-RQ32, RQ35, RS20, RS30, RZ21, RZ31, RZ34
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic ET-D3LET80 – lang-kast zoomobjektiv – 154 mm – 289 mm |
| Objektivsystem | Lang-kast zoomobjektiv |
| Beregnet til | Projektor |
| Blændeåbning | F/2.5-2.7 |
| Brændvidde | 154 mm – 289 mm |
| Optisk zoom | 1.9 x |
| Fokusindstilling | Motoriseret |
| Specielle funktioner | Tele, zoom |
| Længde | 40.4 cm |
| Vægt | 8.5 kg |
| Designet for | PT-RQ32KEJ, RQ32KU, RQ35KU, RS20KU, RS30K, RS30KEJ, RS30KU, RZ21KU, RZ31KEJ, RZ31KU, RZ34KEJ, RZ34KU |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.