Beskrivelse
Panasonic ET-DLE105 – Zoomobjektiv – 14.7 mm – 19.7 mm – f/1.85-2.35 – for PT-RCQ10, RCQ80, RW620, RX110, RZ120, RZ690, RZ770, RZ790, RZ870, RZ890, RZ970, RZ990
Panasonic ET-DLE105 – Zoomobjektiv – 14.7 mm – 19.7 mm – f/1.85-2.35 – for PT-RCQ10, RCQ80, RW620, RX110, RZ120, RZ690, RZ770, RZ790, RZ870, RZ890, RZ970, RZ990
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic ET-DLE105 – zoomobjektiv – 14.7 mm – 19.7 mm |
| Objektivsystem | Zoomobjektiv |
| Beregnet til | Projektor |
| Blændeåbning | F/1.85-2.35 |
| Brændvidde | 14.7 mm – 19.7 mm |
| Optisk zoom | 1.3 x |
| Fokusindstilling | Motoriseret |
| Specielle funktioner | Zoom |
| Længde | 21 cm |
| Vægt | 1.2 kg |
| Designet for | PT-DW750, DW830, DX100, DX820, DZ780, DZ870, RCQ10, RCQ80, RW620, RW730, RW930, RX110, RZ120, RZ660, RZ690, RZ770, RZ790, RZ870, RZ890, RZ970, RZ990 |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.