Beskrivelse
Panasonic ET-DLE020 – Ultrakort kastezoom-objektiv – 4.1 mm – 4.4 mm – f/2.0 – for PT-RCQ10, RCQ80, RW930, RX110, RZ120, RZ690, RZ770, RZ790, RZ870, RZ890, RZ970, RZ990
Panasonic ET-DLE020 – Ultrakort kastezoom-objektiv – 4.1 mm – 4.4 mm – f/2.0 – for PT-RCQ10, RCQ80, RW930, RX110, RZ120, RZ690, RZ770, RZ790, RZ870, RZ890, RZ970, RZ990
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic ET-DLE020 – ultrakort kastezoom-objektiv – 4.1 mm – 4.4 mm |
| Objektivsystem | Ultrakort kastezoom-objektiv |
| Beregnet til | Projektor |
| Blændeåbning | F/2.0 |
| Brændvidde | 4.1 mm – 4.4 mm |
| Specielle funktioner | Shift, vidvinkel, zoom |
| Vægt | 3.2 kg |
| Designet for | PT-RCQ10, RCQ80, RW620, RW730, RW930, RX110, RZ120, RZ660, RZ690, RZ770, RZ790, RZ870, RZ890, RZ970, RZ990 |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.