Beskrivelse
Panasonic ET-C1T800 – Zoomobjektiv – 58.3 mm – 115.6 mm – f/1.9-2.5
Panasonic ET-C1T800 – Zoomobjektiv – 58.3 mm – 115.6 mm – f/1.9-2.5
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic ET-C1T800 – zoomobjektiv – 58.3 mm – 115.6 mm |
| Objektivsystem | Zoomobjektiv |
| Beregnet til | Projektor |
| Blændeåbning | F/1.9-2.5 |
| Brændvidde | 58.3 mm – 115.6 mm |
| Specielle funktioner | Zoom |
| Længde | 25.4 cm |
| Vægt | 2.4 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.