Beskrivelse
Panasonic ET-D3LES20 – Zoomobjektiv – 35 mm – 50.9 mm – f/2.5 – for PT-RQ32, RQ35, RS20, RS30, RZ21, RZ31, RZ34
Panasonic ET-D3LES20 – Zoomobjektiv – 35 mm – 50.9 mm – f/2.5 – for PT-RQ32, RQ35, RS20, RS30, RZ21, RZ31, RZ34
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic ET-D3LES20 – zoomobjektiv – 35 mm – 50.9 mm |
| Objektivsystem | Zoomobjektiv |
| Beregnet til | Projektor |
| Blændeåbning | F/2.5 |
| Brændvidde | 35 mm – 50.9 mm |
| Optisk zoom | 1.5 x |
| Fokusindstilling | Motoriseret |
| Specielle funktioner | Zoom |
| Længde | 26.5 cm |
| Vægt | 5.2 kg |
| Designet for | PT-RQ32KEJ, RQ32KU, RQ35KU, RS20KU, RS30K, RS30KEJ, RS30KU, RZ21KU, RZ31KEJ, RZ31KU, RZ34KEJ, RZ34KU |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.