Beskrivelse
Panasonic ET-ELT23 – Lang-kast zoomobjektiv – 74.8 mm – 118.2 mm – f/1.8-2.3 – for PT-EX610, EZ580, EZ770, MW530, MW630, MW730, MZ570, MZ670, MZ680, MZ770, MZ780, MZ880
Panasonic ET-ELT23 – Lang-kast zoomobjektiv – 74.8 mm – 118.2 mm – f/1.8-2.3 – for PT-EX610, EZ580, EZ770, MW530, MW630, MW730, MZ570, MZ670, MZ680, MZ770, MZ780, MZ880
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic ET-ELT23 – lang-kast zoomobjektiv – 74.8 mm – 118.2 mm |
| Objektivsystem | Lang-kast zoomobjektiv |
| Beregnet til | Projektor |
| Blændeåbning | F/1.8-2.3 |
| Brændvidde | 74.8 mm – 118.2 mm |
| Optisk zoom | 1.6 x |
| Specielle funktioner | Tele, zoom |
| Længde | 19.6 cm |
| Vægt | 1.2 kg |
| Designet for | PT-EW540, EW640, EW730, EX610, EX800, EZ580, EZ770, MW530, MW630, MW730, MZ570, MZ670, MZ680, MZ770, MZ780, MZ880 |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.