Beskrivelse
Panasonic ET-ELU20 – Ultrakort kastezoom-objektiv – 5.43 mm – 5.82 mm – f/2.0 – for PT-MZ680, MZ780, MZ880
Panasonic ET-ELU20 – Ultrakort kastezoom-objektiv – 5.43 mm – 5.82 mm – f/2.0 – for PT-MZ680, MZ780, MZ880
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic ET-ELU20 – ultrakort kastezoom-objektiv – 5.43 mm – 5.82 mm |
| Objektivsystem | Ultrakort kastezoom-objektiv |
| Beregnet til | Projektor |
| Blændeåbning | F/2.0 |
| Brændvidde | 5.43 mm – 5.82 mm |
| Optisk zoom | 1.07 x |
| Specielle funktioner | Shift, zoom |
| Vægt | 4 kg |
| Designet for | PT-MZ680BE, MZ680BEJ, MZ680BU, MZ680BU7, MZ680WE, MZ680WEJ, MZ680WU, MZ680WU7, MZ780BE, MZ780BEJ, MZ780BU, MZ780BU7, MZ780U, MZ780WE, MZ780WEJ, MZ780WU, MZ780WU7, MZ880BE, MZ880BEJ, MZ880BU, MZ880BU7, MZ880WE, MZ880WEJ, MZ880WU, MZ880WU7 |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.