Beskrivelse
Panasonic ET-ELW20 – Zoomobjektiv – 20.4 mm – 27.6 mm – f/1.8-2.3 – for PT-EW530, EW630, EX500, EX600, EZ570, MW630, MZ570, MZ680, MZ770, MZ780, MZ880
Panasonic ET-ELW20 – Zoomobjektiv – 20.4 mm – 27.6 mm – f/1.8-2.3 – for PT-EW530, EW630, EX500, EX600, EZ570, MW630, MZ570, MZ680, MZ770, MZ780, MZ880
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic ET-ELW20 – zoomobjektiv – 20.4 mm – 27.6 mm |
| Objektivsystem | Zoomobjektiv |
| Beregnet til | Projektor |
| Blændeåbning | F/1.8-2.3 |
| Brændvidde | 20.4 mm – 27.6 mm |
| Optisk zoom | 1.4 x |
| Specielle funktioner | Zoom |
| Længde | 19.6 cm |
| Vægt | 1.2 kg |
| Designet for | PT-EW530, EW630, EX500, EX600, EZ570, MW630, MZ570, MZ680, MZ770, MZ780, MZ880 |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.