Beskrivelse
Panasonic ET-EMS650 – Zoomobjektiv – 29.9 mm – 46.32 mm – f/1.75-2.17 – for PT-MZ20KL, PT-MZ17KL, PT-MZ14KL, PT-MZ11KL
Panasonic ET-EMS650 – Zoomobjektiv – 29.9 mm – 46.32 mm – f/1.75-2.17 – for PT-MZ20KL, PT-MZ17KL, PT-MZ14KL, PT-MZ11KL
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic ET-EMS650 – zoomobjektiv – 29.9 mm – 46.32 mm |
| Objektivsystem | Zoomobjektiv |
| Beregnet til | Projektor |
| Blændeåbning | F/1.75-2.17 |
| Brændvidde | 29.9 mm – 46.32 mm |
| Specielle funktioner | Zoom |
| Vægt | 3.17 kg |
| Designet for | PT-MZ20KL, PT-MZ17KL, PT-MZ14KL, PT-MZ11KL |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.