Beskrivelse
Panasonic ET-EMW500 – Zoomobjektiv – 21.08 mm – 30 mm – f/1.8-2.35 – for PT-MZ10, MZ13, MZ16
Panasonic ET-EMW500 – Zoomobjektiv – 21.08 mm – 30 mm – f/1.8-2.35 – for PT-MZ10, MZ13, MZ16
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic ET-EMW500 – zoomobjektiv – 21.08 mm – 30 mm |
| Objektivsystem | Zoomobjektiv |
| Beregnet til | Projektor |
| Blændeåbning | F/1.8-2.35 |
| Brændvidde | 21.08 mm – 30 mm |
| Optisk zoom | 1.42 x |
| Specielle funktioner | Zoom |
| Vægt | 5.15 kg |
| Designet for | PT-MZ10KLBEJ, MZ10KLBU, MZ10KLBU7, MZ10KLWEJ, MZ10KLWU, MZ10KLWU7, MZ13KLBEJ, MZ13KLBU, MZ13KLWEJ, MZ13KLWU, MZ13KLWU7, MZ16KLBEJ, MZ16KLBU7, MZ16KLWEJ, MZ16KLWU, MZ16KLWU7 |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.