Beskrivelse
Panasonic PT-REZ15BEJ – DLP-projektor – laserdiode – 15000 lumen – WUXGA (1920 x 1200) – 16:10 – 1080p – standard kastezoomobjektiv – LAN – sort
Panasonic PT-REZ15BEJ – DLP-projektor – laserdiode – 15000 lumen – WUXGA (1920 x 1200) – 16:10 – 1080p – standard kastezoomobjektiv – LAN – sort
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic PT-REZ15BEJ – DLP-projektor – standard kastezoom – LAN – sort |
| Enhedstype | DLP-projektor – 1080p |
| Farve | Sort |
| Lysstyrke | 15000 lumen |
| Kontrastforhold | 20000:1 (dynamisk) |
| Opløsning | WUXGA (1920 x 1200) |
| Native Aspect Ratio | 16:10 |
| Objektiv | Standard kastezoomobjektiv |
| Objektivskiftretning | Horisontal, lodret |
| Lampetype | Laserdiode |
| Lampes livscyklus | Op til 20000 time(r) – normal tilstand, Op til 24000 time(r) – økonomisk tilstand |
| Videoindgang | LAN |
| Effekt | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensioner (B x D x H) | 49.8 cm x 53.8 cm x 21.2 cm |
| Vægt | 27 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.