Beskrivelse
Panasonic PT-RQ18KEJ – DLP-projektor – laserdiode – 16000 lumen – 3840 x 2400 – 16:10 – 4K – intet objektiv – LAN
Panasonic PT-RQ18KEJ – DLP-projektor – laserdiode – 16000 lumen – 3840 x 2400 – 16:10 – 4K – intet objektiv – LAN
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic PT-RQ18KEJ – DLP-projektor – intet objektiv – LAN |
| Enhedstype | DLP-projektor – 4K |
| Lysstyrke | 16000 lumen |
| Kontrastforhold | 25000:1 (dynamisk) |
| Opløsning | 3840 x 2400 |
| Native Aspect Ratio | 16:10 |
| Objektiv | Intet objektiv |
| Lampetype | Laserdiode |
| Lampes livscyklus | Op til 20000 time(r) – normal tilstand, Op til 24000 time(r) – økonomisk tilstand |
| Videoindgang | LAN |
| Effekt | (50/60 Hz) |
| Dimensioner (B x D x H) | 55 cm x 57 cm x 22 cm |
| Vægt | 35 kg |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.