Beskrivelse
Panasonic PressIT TY-WPBC1 WPS USB-C Transmitter – Trådløs videoforlænger – sender – Wi-Fi 5 – op til 30 m – for PressIT TY-WPS1 WPS Basic Set
Panasonic PressIT TY-WPBC1 WPS USB-C Transmitter – Trådløs videoforlænger – sender – Wi-Fi 5 – op til 30 m – for PressIT TY-WPS1 WPS Basic Set
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic PressIT TY-WPBC1 WPS USB-C Transmitter – trådløs videoforlænger – Wi-Fi 5 |
| Enhedstype | Trådløs videoforlænger (sender) |
| Model | Ekstern |
| Dataoverførselshastighed | 433 Mbps |
| Frekvensbånd | 5 GHz |
| Dataforbindelsesprotokol | Wi-Fi 5 |
| Maks. overføringsafstand | 30 m |
| Dimensioner (B x D x H) | 5.1 cm x 7.3 cm x 2.1 cm |
| Vægt | 110 g |
| Designet for | PressIT TY-WPS1 WPS Basic Set |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.