Beskrivelse
Panasonic PressIT TY-WPBC2 – Trådløs videoforlænger – sender – 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, 100Mb LAN, Bluetooth – 10Base-T, 100Base-TX – 24 pin USB-C – op til 30 m
Panasonic PressIT TY-WPBC2 – Trådløs videoforlænger – sender – 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, 100Mb LAN, Bluetooth – 10Base-T, 100Base-TX – 24 pin USB-C – op til 30 m
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic PressIT TY-WPBC2 – trådløs videoforlænger – 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, 10Mb LAN, 100Mb LAN, Bluetooth |
| Enhedstype | Trådløs videoforlænger (sender) – 24 pin USB-C |
| Model | Ekstern |
| Kabeltype | 10Base-T, 100Base-TX |
| Dataoverførselshastighed | 2.4 Gbps |
| Frekvensbånd | 6 GHz |
| Dataforbindelsesprotokol | 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, 10Mb LAN, 100Mb LAN, Bluetooth |
| Maks. overføringsafstand | 30 m |
| Effekt | DC 5 V |
| Dimensioner (B x D x H) | 6.13 cm x 19.23 cm x 1.98 cm |
| Vægt | 100 g |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.