Beskrivelse
Panasonic PressIT TY-WPR2 – Trådløs videoforlænger – modtager – 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, 100Mb LAN, Bluetooth – 10Base-T, 100Base-TX – 19 pin HDMI Type A – op til 30 m
Panasonic PressIT TY-WPR2 – Trådløs videoforlænger – modtager – 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, 100Mb LAN, Bluetooth – 10Base-T, 100Base-TX – 19 pin HDMI Type A – op til 30 m
| Producer | PAN |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Panasonic PressIT TY-WPR2 – trådløs videoforlænger – 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, 10Mb LAN, 100Mb LAN, Bluetooth |
| Enhedstype | Trådløs videoforlænger (modtager) – 19 pin HDMI Type A |
| Model | Ekstern |
| Kabeltype | 10Base-T, 100Base-TX |
| Dataoverførselshastighed | 2.4 Gbps |
| Frekvensbånd | 6 GHz |
| Dataforbindelsesprotokol | 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, 10Mb LAN, 100Mb LAN, Bluetooth |
| Maks. overføringsafstand | 30 m |
| Effekt | DC 5 V |
| Dimensioner (B x D x H) | 15.6 cm x 9.75 cm x 2.6 cm |
| Vægt | 270 g |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.