Beskrivelse
Peerless Flat Panel Display Stand FPZ-600 – Stativ – for 4 LCD displays – sort – skærmstørrelse: 32″-60″ – gulvstående
Peerless Flat Panel Display Stand FPZ-600 – Stativ – for 4 LCD displays – sort – skærmstørrelse: 32″-60″ – gulvstående
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless Flat Panel Display Stand FPZ-600 stativ – for 4 LCD displays – sort |
| Produkttype | Stativ – gulvstående |
| Dimensioner (B x D x H) | 73.7 cm x 91.4 cm x 184 cm |
| Vægt | 49.1 kg |
| Anbefalet brug | 4 LCD displays |
| Anbefaltet Display Størrelse | 32"-60" |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm, 200 x 200 mm, 200 x 100 mm |
| Farve | Sort |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.