Beskrivelse
Peerless-AV KIP522-EUK – Stativ – for LCD display – sort højglans – skærmstørrelse: 15″-32″ – gulvstående – TAA-kompatibel
Peerless-AV KIP522-EUK – Stativ – for LCD display – sort højglans – skærmstørrelse: 15″-32″ – gulvstående – TAA-kompatibel
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV KIP522-EUK stativ – for LCD display – sort højglans – TAA-kompatibel |
| Produkttype | Stativ – gulvstående |
| Dimensioner (B x D x H) | 40.6 cm x 33.3 cm x 135.7 cm |
| Vægt | 35 kg |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Anbefaltet Display Størrelse | 15"-32" |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm, 200 x 200 mm |
| Maks. byrdevægt | 22.6 kg |
| Farve | Sort højglans |
| TAA kompatibel | Ja |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.