Beskrivelse
Peerless-AV Portrait Kiosk KIPC2543-EUK – Stativ – for LCD display – låsbar – stål – sort – skærmstørrelse: 43″ – gulvstående, gulvstandermonterbar
Peerless-AV Portrait Kiosk KIPC2543-EUK – Stativ – for LCD display – låsbar – stål – sort – skærmstørrelse: 43″ – gulvstående, gulvstandermonterbar
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV Portrait Kiosk KIPC2543-EUK stativ – for LCD display – sort |
| Produkttype | Stativ – gulvstående, gulvstandermonterbar – låsbar |
| Dimensioner (B x D x H) | 71.1 cm x 45.7 cm x 183.4 cm |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Anbefaltet Display Størrelse | 43" |
| Maks. byrdevægt | 56 kg |
| Materiale | Stål |
| Farve | Sort |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.