Beskrivelse
Peerless-AV Portrait Kiosk KIPC2546-EUK – Stativ – for LCD display – sort – skærmstørrelse: 46″ – gulvstående
Peerless-AV Portrait Kiosk KIPC2546-EUK – Stativ – for LCD display – sort – skærmstørrelse: 46″ – gulvstående
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV Portrait Kiosk KIPC2546-EUK stativ – for LCD display – sort |
| Produkttype | Stativ – gulvstående |
| Dimensioner (B x D x H) | 78.7 cm x 45.7 cm x 183.4 cm |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Anbefaltet Display Størrelse | 46" |
| Maks. byrdevægt | 56 kg |
| Farve | Sort |
| Friholdelsesklausul for billedfarve | Det viste produktbillede kan være en anden farve |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.