Beskrivelse
Peerless-AV Portrait Kiosk KIPC2550-EUK – Stativ – for LCD-display / touchscreen – låsbar – stål – sort højglans – skærmstørrelse: 50″ – gulvstående, gulvstandermonterbar
Peerless-AV Portrait Kiosk KIPC2550-EUK – Stativ – for LCD-display / touchscreen – låsbar – stål – sort højglans – skærmstørrelse: 50″ – gulvstående, gulvstandermonterbar
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV Portrait Kiosk KIPC2550-EUK stativ – for LCD-display / touchscreen – sort højglans |
| Produkttype | Stativ – gulvstående, gulvstandermonterbar – låsbar |
| Integrerede enheder | To termostatisk kontrollerede blæsere |
| Dimensioner (B x D x H) | 86.4 cm x 52.1 cm x 198.8 cm |
| Vægt | 88.9 kg |
| Anbefalet brug | LCD-display / touchscreen |
| Anbefaltet Display Størrelse | 50" |
| Maks. byrdevægt | 56 kg |
| Materiale | Stål |
| Farve | Sort højglans |
| Friholdelsesklausul for billedfarve | Det viste produktbillede kan være en anden farve |
| Pakkeindhold | Monteringshardware |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.