Beskrivelse
Peerless-AV Portrait Kiosk KIPC2565-EUK – Stativ – for LCD-display / touchscreen – låsbar – stål – skinnende sort pulverbelægning – skærmstørrelse: 65″ – gulvstående, gulvstandermonterbar
Peerless-AV Portrait Kiosk KIPC2565-EUK – Stativ – for LCD-display / touchscreen – låsbar – stål – skinnende sort pulverbelægning – skærmstørrelse: 65″ – gulvstående, gulvstandermonterbar
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV Portrait Kiosk KIPC2565-EUK stativ – for LCD-display / touchscreen – skinnende sort pulverbelægning |
| Produkttype | Stativ – gulvstående, gulvstandermonterbar – låsbar |
| Integrerede enheder | To blæsere |
| Dimensioner (B x D x H) | 101.6 cm x 53.3 cm x 219.4 cm |
| Lokalisering | United Kingdom, Europa |
| Anbefalet brug | LCD-display / touchscreen |
| Anbefaltet Display Størrelse | 65" |
| Maks. byrdevægt | 68 kg |
| Materiale | Stål |
| Farve | Skinnende sort pulverbelægning |
| Friholdelsesklausul for billedfarve | Det viste produktbillede kan være en anden farve |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.