Beskrivelse
Peerless-AV Outdoor Digital Menu Board KOF555-1 – Stativ – Ultra-Slim – for digital skiltning LCD-panel – låsbar – sort – skærmstørrelse: 55″ – for LG 55XE4F-M; Samsung OH55A, OH55F
Peerless-AV Outdoor Digital Menu Board KOF555-1 – Stativ – Ultra-Slim – for digital skiltning LCD-panel – låsbar – sort – skærmstørrelse: 55″ – for LG 55XE4F-M; Samsung OH55A, OH55F
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless-AV Outdoor Digital Menu Board KOF555-1 stativ – Ultra-Slim – for digital skiltning LCD-panel – sort |
| Produkttype | Stativ (Ultra-Slim) – låsbar |
| Dimensioner (B x D x H) | 72.1 cm x 32.1 cm x 192.2 cm |
| Vægt | 60 kg |
| Anbefalet brug | Digital skiltning LCD-panel |
| Anbefaltet Display Størrelse | 55" |
| Farve | Sort |
| Pakkeindhold | Monteringshardware |
| Producentgaranti | 5 års garanti |
| Designet for | LG 55XE4F-M; Samsung OH55A, OH55F |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.