Beskrivelse
Peerless Modular Series MOD-FPSKIT150-CPF – Monteringssæt (loftsplade, forlænger pæl, universal adapter) – for fladt panel – sort, krom – skærmstørrelse: op til 75″ – monteringsgrænseflade: 600 x 400 mm
Peerless Modular Series MOD-FPSKIT150-CPF – Monteringssæt (loftsplade, forlænger pæl, universal adapter) – for fladt panel – sort, krom – skærmstørrelse: op til 75″ – monteringsgrænseflade: 600 x 400 mm
| Producer | PEE |
|---|---|
| Produktbeskrivelse | Peerless Modular Series MOD-FPSKIT150-CPF monteringssæt – for fladt panel – sort, krom |
| Produkttype | Monteringssæt |
| Monteringskomponenter | Loftsplade, forlænger pæl, universal adapter |
| Justeringer | Hæld |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Anbefaltet Display Størrelse | Op til 75" |
| VESA-monteringsinterface | 600 x 400 mm |
| Maks. byrdevægt | 60 kg |
| Farve | Sort, krom |
| Friholdelsesklausul for billedfarve | Det viste produktbillede kan være en anden farve |
Du skal være logget ind for at se dokumenter.